Сайт села ПИКІВ

Розклад автобусів
  • 07:20-08:05 Калинівка-Пиків
  • 09:40-10:20 Калинівка-Пиків
  • 10:55-11:30 Вінниця-Шепіївка
  • 12:40-13:25 Калинівка-Пиків
  • 14:00-14:55 Калинівка-Шепіївка
  • 16:35-17:15 Калинівка-Пиків
  • 17:40-18:30 Калинівка-Пиків
  • 19:00-19:55 Вінниця-Шепіївка
Реклама

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА РОДИНА ЖИВЕ У СЕЛІ ПИКІВ

Коли жінка погодилася вийти заміж, виявилося, що її чоловік – родич президента Коста-Ріки

Три роки минуло, як 39-річна Неля Крус повернулася із-за кордону у рідний Пиків, що у Калинівському районі. Після цього інтерес односельчан до жінки неабияк зріс. Адже повернулася пані Неля не сама, а з чоловіком, та ще й американцем. Подружжя виховує трьох дітей: дівчаток Яну, Мішель і хлопчика Патрика.

До повернення на Україну Неля 11 років прожила у американському місті Маямі. А ось із майбутнім чоловіком, Рональдом Крусом, познайомилася, коли гостювала у сестри в Італії. За кордоном і одружилася. Як виявилося, чоловік – двоюрідний брат колишнього президента Коста-Ріки.

– Те, що Рональд зі знатної родини, нічого не означає, – говорить пані Неля. – Він звичайна людина, як і всі. І родина у нього дуже проста. Рональд – 11-та дитина у сім’ї. Коли всі родичі збиралися, було близько 60 осіб. За кордоном не так, як в Україні – носа ніхто не задирає, навіть президент – він такий, як всі звичайні люди, сидить за одним столом з усіма і спілкується на рівних.

У рідному для Нелі Пикові її чоловіка Рональда вже всі знають. Українську він тільки опановує, але за нашим звичаєм, вітається із кожним. Зі страв йому найбільше подобаються борщ, голубці, олів’є і запечена гуска, яку прекрасно готує теща.

– Він і сам добре готує. Чоловік у мене великий кухар, – розповідає пані Неля. – У Маямі весь час готував.

Україна Рональду сподобалась. На перше місце він ставить безпеку своєї родини, а у нас набагато тихіше, ніж в Америці.

– Тут немає катаклізмів – ні землетрусів, ні ураганів, таких як в Америці. І спокійніше. Безпека дітей і дружини – головне, – перекладає дружина.

По приїзді в Україну діти знали тільки англійську й іспанську. Українську вивчали вже на місці, граючись з сільськими дітьми.

– У школі спочатку було важко. Зате з англійською у них проблем немає, – посміхаючись каже пані Неля. – Дуже люблять зиму і сніг. Особливо кататися на санках. Це для них велика радість. Якось Патрик набрав у руки снігу і приніс до хати, коли розтанув, син почав плакати – таким було його перше знайомство із зимою.

І хоча в Україні дітям подобається, все ж вони просяться додому – у Маямі. Дуже сумують за друзями.

– Я і сама інколи сумую. За 11 років звикла там до всього. Єдине, чого не вистачало, так це справжнього Нового року. Скрізь одні пальми і спека – ми жили трохи у Маямі, трохи у Коста-Ріці. А так хотілося українського шампанського зі справжньою ялинкою, яка пахне, – з ностальгією згадує пані Неля. – А от чоловікові більше тут подобається. Від Києва і українців, взагалі, у захваті. Каже, у нас дуже працьовиті люди і завжди допоможуть, коли потрібно.

В Америці у подружжя залишився будинок. За ним доглядають знайомі.

– Рональд працює у телефонному режимі, коли потрібно – летить у Маямі по роботі – у нас там невеличкий бізнес. Мені працювати не дозволяє, хоче, щоб я присвячувала себе дітям. Можливо, колись повернемося до Америки, час покаже. А поки будемо поряд із батьками – вони його дуже люблять.

Джерело: газета Місто

Коментування закрито.

Погода в Пикові
Гості на сайті